Strony z PageRank 0:

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Świadectwa energetyczne Kielce »

  Firma Projekt-Technika od wielu lat zajmuje się wykonywaniem dokumentacji budowlanej dla klientów indywidualnych i inwestorów. Jesteśmy gwarantem najwyższej jakości za przystępną cenę. Terminowo, rzetelnie i starannie realizujemy każde zlecenie. Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku i stale wzmacniamy naszą pozycję lidera. Podejmując się budowy własnego domu należy mieć na uwadze wiele wytycznych z zakresu prawa budowlanego krajowego jak i europejskiego. Nikt lepiej nie odnajdzie się w gąszczy przepisów niż specjaliści pracujący na co dzień w tym temacie. Oferujemy doradztwo i opracowanie dokumentów. Świadectwa energetyczne Kielce, kosztorysy budowlane, projekty technologiczne to nasza specjalność. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Wsparcie sprzedaży »

  Wysokiej jakości rozwiązania dla biznesu dostarcza Motivation Direct, wśród których odnajdujemy programy lojalnościowe, pozwalające aktywnie wspierać działania marketingowe. Ich zadaniem jest zbudowanie i utrwalanie pozytywnych relacji z klientami. Udostępnione programy pozwalają na wsparcie sprzedaży, ułatwiają budowę pożądanego wizerunku marki i prowadzone działania promocyjne. W ofercie firmy znajduje się również Travel incentives - organizacja tematycznych spotkań, odbywających się w nietypowych warunkach wyjazdów biznesowych, które ułatwiają nawiązywanie porozumienia i mogą pomóc w negocjacjach.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna »

  Zapraszam na moją stronę gdzie będziecie mogli zobaczyć czym dla mnie tak naprawdę jest fotografia. Posiadanie nawet najlepszej lustrzanki nie czyni Ciebie fotografem. Zawsze powtarzam ludziom którzy mówią mi, że robię lepsze zdjęcia bo mam lepszy aparat, jaśniejszy obiektyw itp. A dla mnie to tak jak by pisarzowi powiedzieć: słuchaj Ty piszesz lepsze książki bo masz nowszy komputer… Owszem nowoczesny sprzęt pomaga. Praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, ale nie popadajmy w paranoje. To fotograf robi zdjęcia a nie aparat. Więc jeśli myślisz, że jak kupisz sobie sprzęt z najwyższej półki i od razu będziesz robił zdjęcia… To myśl tak dalej – marzenia się spełniają Ja jednak sądzę, że fotografia to taka dziedzina, że po za „dobrym okiem” liczy się doświadczenie jak w każdej innej dziedzinie życia.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Agencja nieruchomości Warszawa »

  Rynek nieruchomości na domiar tego bardzo dobra na wpierw sprzedawane albo wynajmowane wymagają od sprzedawców dużego zaangażowania, a oprócz tego pełnego rozbudowania. Pośrednictwo na rynku mieszkań i domów wymaga posiadania pozwoleń fachowych (nr upoważnień 9821 poza tym 8871 wydanych przez Ministra Infrastruktury) również cyklicznego dokształcania się przez pośredników.

  Nasza przedsiębiorstwo spełnia każde te kryteria mało tego może zaoferować Państwu najwyższy poziom usług oraz zminimalizować wszystkie niedogodności spowinowacone ze sprzedażą czy wynajmem gruntów.

  Mieszkanie24.com Działek Michał Niewiński jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w Generali T.U. S.A. (ul. Postępu 15B, 02-676 Białystok), a dodatkowo PZU S.A. (al. Jana Pawła II 24, 00-133 Wrocław) w pokoju z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce budynkami biurowymi ( zasięg Rzeczpospolita Polska).

  Dając sugestię do doświadczonego biura nieruchomości Mieszkanie24.com nasz Kontrahent zyskuje, gdyż wie, że waszej kłopotem zajmują się eksperci.

  Biuro pośrednictwa budynkami biurowymi Mieszkanie24.com jest w stanie zabezpieczyć Państwu obszerną obsługę w zakresie dystrybucji, zakupu, najmu, a oprócz tego wynajmu lokali.

  Kancelaria budynków mieszkalnych Mieszkanie24.com poszukuje doświadczonych Agentów plus licencjonowanych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami do współpracy z rejony Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa oprócz Piaseczna.

  Oferujemy intrygujące zarobek oraz korzystne konteksty współpracy.

  OGŁOSZENIE Poniższe Zorientowane JEST DLA Ludności POSIADAJĄCYCH Przejście ZAWODOWE W POŚREDNICTWIE W OBROCIE Domami i mieszkaniami.

  Zapraszamy do przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy:
  " Wyrażam potwierdzenie na przetwarzanie moich danych osobowych dla wymagań niezbędnych do rekrutacji (w zgodzie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Hotel w Rzeszowie »

  Jeśli interesuje Państwa elegancki hotel w Rzeszowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysuwaną przez Best Western Hotel Ferdynand. Jest to hotel w centrum Rzeszowa, usytuowany tuż obok dworca PKS oraz stacji PKP, w niezwykle dogodnym miejscu komunikacyjnym, w oddaleniu 10 minut od rynku starego miasta. W hotelu można cieszyć się nieograniczonym, zupełnie bezpłatnym dostępem do sieci. Hotel proponuje wielorakość niebanalnie urządzonych i kompletnie wyposażonych pokoi z licznymi udogodnieniami. Pragnąc dokonać rezerwacji hotelu w Rzeszowie drogą internetową, wystarczy jedynie wypełnić dostępny na stronie formularz.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Tanie serwery »

  SolidHost tworzy zespół młodych społeczności, którzy wykonują osobistą pracę z pasją także zaangażowaniem. Ciągły postęp przedsiębiorstwa, a ponadto umiejętne dostrojenie oferty do najrozmaitszych petentów zezwala nam zaspokoić potrzeby każdego projektu. Nasza biznes powstała w 2010 roku, na początek oferując usługi produkowania stron internetowych, dysponowania wzór podmiotów gospodarczych współpracującymi z nami oraz dodatkowo tworzeniem materiałów reklamowych. Gdy dostrzegliśmy kolosalne różnice w jakości usług oferowanych poprzez odmienne biznesu hostingowe również w związku z szybkim rozwojem polskiego globalnej sieci Internet postanowiliśmy włączyć do jego oferty usługi hostingowe. Zapewniamy naszym odbiorcom szybką plus sprawną pomoc technologiczną, porada handlowe oraz nie przerwane działanie usługi.
  Współpracujemy z największymi w europie dostawcami usług internetowych na domiar tego rejestratorami domen. Także obsługujemy odbiorców osobiście, pomożemy Wszyscy ludzie dokonać selekcji pakiet stosowny dla twoich wymagań.
  Dlaczego my?
  Gwarancja uptime 99%
  Szybka rada techniczna
  Obsługa nowoczesnych technologii
  Właściwie każdy pakiet zawiera:
  140 programów instalowanych 1 kliknięciem
  cPanel PL
  Katalogi na hasło
  Menager plików
  Darmowy backup FTP
  Obsługa: PHP, Microsoft SQL Server, Firebird, Zend Optimizer, ionCube, sourceguardian, obsługa .htaccess.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Nie za wiele postaci wie, że pracując w Internecie lokalnej można drukować na jednej drukarce z dużo osób komputerów. Z użycia tej można wykorzystać a nawet na komputerach podłączonych do sieci bezprzewodowo.
  Istnieją dwa sposoby na skorzystanie z tej wygody:

  udostępnienie drukarki, zapewnia drukowanie z sporo ludzi komputerów w jednym momencie bez wymogów instalacji dodatkowych urządzeń. Komputer, do którego podłączona jest drukarka, udostępnia zasoby (w tym przypadku drukarkę) innym komputerom w sieci internetowej. Drukowanie z komputerów online odbywa się w podobny sposób jak z laptopa, do którego fizycznie podłączona jest drukarka.
  Różnice istnieją tylko w konfiguracji.

  Mankamenty:
  jeżeli komputer, do którego fizycznie podłączono drukarkę jest wyłączony drukowanie nie jest możliwe
  o ile komputer, do którego fizycznie podłączono drukarkę jest uszkodzony drukowanie nie jest możliwe
  Zalety:
  niska opłata
  brak dodatkowych urządzeń
  print serwer, jest niniejsze urządzenie, które zapewnia drukowanie z wiele osób komputerów w jednym momencie. Urządzenie przytoczony niżej podłączone do sieci lokalnej pozwala drukowania przy użyciu sieć. W tej konfiguracji możliwość drukowania nie jest uzależniona od żadnego laptopa. Drukowanie poprzez print serwera odbywa się tak samo, jak drukowanie na drukarce podłączonej lokalnie.
  Różnice istnieją jedynie w konfiguracji.

  Usterki:
  koszt dodatkowego urządzenia
  wymagane wolne chata sieciowe w sieci lokalnej
  Zalety:
  wybór drukowania sieciowego nie jest uzależniona od innych komputerów.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Foto - Video Filmowanie - Okolice Aleksandrowa Kujawskiego »

  Nasza firma zajmuje się videofilmowaniem i fotografowaniem ślubów, wesel, komunii, sesji plenerowych, sesji studyjnych, imprez i uroczystości rodzinnych.

  Profesjonalne foto i videofilmowanie, a następnie fachowa obróbka nagranego materiału video i zrobionych zdjęć to niezawodny sposób na utrwalenie najważniejszych dla Państwa momentów. Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych.

  Videoreportaż oraz fotografię ślubną rozpoczynamy od przygotowań Pana Młodego oraz Pani Młodej, następnie błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu i odjazd do kościoła, ceremonia w kościele, życzenia, przywitanie chlebem i solą, toast, pierwszy taniec, sesja w plenerze, sesja w studiu fotograficznym, zabawa, konkursy, wywiady z gośćmi, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, ostatni taniec.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Upominki reklamowe »

  Do wyszukiwarki najkorzystniej wpisać 11085 wtedy program znajdzie całą serię długopisów 11085 we wszystkich dostępnych barwach. W razie pytań czy też aluzje nasi konsultanci są do Wasze dyspozycji. Aby poznać cenę nadruku na danym produkcie prosimy o przesłanie zapytania na e-mail, nasi konultanci dokonają stosownej wyceny błyskawicznie po otrzymaniu informacji. Dysponujemy parkiem maszyn pozwalającym na realizację nastepujących rodzajów nadruków:

  1. TAMPODRUK- wypracowujemy na artykułach promocyjno - reklamowych (długopisy, zegary, etui, kalkulatory i tym podobne.). Jesteśmy właścicielami przyszłościowym sprzętem o wysokiej precyzji na domiar tego efektywności, pozwlającym nam stworzyć wyraźnie wielokolorowe nadruki w najmniejszym czasie. Powiedzenie realizacji niezbyt dużych zamówień (do 300 szt.) 2-4 dni robocze.

  2. SITODRUK- niezawodny, specjalistyczny do tego niedrogi nadruk sitodrukowy, kreujemy na m.in. torbach, parasolach, koszulkach. Zespół zawodowych drukarzy oraz ekspercki sprzęt umieją Wasze oczekiwaniom. Powiedzenie realizacji nieznacznych prac (do 300 szt.) 2-4 dni robocze.

  3. HAFT KOMPUTEROWY- do Państwa dyspozycji zostawiamy najnowocześniejsze maszyny hafciarskie, a oprócz tego wieloletnie przejście personelu zajmującego się haftem komputerowym. Hafty wypracowujemy przykładowo. na : czapkach, koszulkach, bluzach, koszulkach polo etc.. również na wykrojach.Robimy też emblematy haftowane.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Zakład usługowy ECO TECHNOLOGIES S.C. powstała aby lansować rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Szeroka gama towarów uznanych producentów do tego najniższe ceny na rynku pozwolą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających petentów.

  Od początku działalności firma ECO TECHNOLOGIES S.C. para się sprzedażą urządzeń, a ponadto kompleksowych strategii z zakresu:

  moduły fotowoltaiczne
  turbiny wiatrowe,
  kontrolery ładowania,
  inwertery,
  akumulatory,
  oświetlenie LED,
  lampy solarne poza tym hybrydowe,
  kolektory słoneczne,
  pompy serdeczności,
  urządzenia dodatkowe.

  Kreujemy wzorce budowlane pod turbiny wiatrowe, a ponadto pomagamy w załatwianiu formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

  W sytuacji kolektorów słonecznych mało tego pomp radości oferujemy jak również wykonanie zamysłów pod większe inwestycje plus montaż takich systemów.

  Współpracując z ECO Techniki S.C. - stabilnym partnerem handlowym, masz zapewnienie, że otrzymujesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych, solidnych producentów mało tego na atrakcyjnych zamiarach handlowo-finansowych.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 196