Jak to działa?

question_answer

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Co trzeba zrobić, żeby coś opublikować na tym portalu?

Wystarczy tylko poprawnie wypełnić bezpłatny formularz o wszystkie wymagane pola. Następnie potwierdzić otrzymanego maila i gotowe, zamieszczanie ogłoszeń na portalu jest darmowe. W zależności od wybranej opcji publikacja zostanie opublikowana zgodnie z wybranymi ustawieniami. Płaci się jedynie za ich dodatkowe promowanie, które nie jest obowiązkowe.

Dlaczego moja publikacja nie jest widoczna od razu?

Pierwszeństwo publikacji mają opcje promowane za pomocą wykupionych wyróżnień. Jeśli chcesz, aby Twoja oferta pojawiła się szybciej (bez konieczności oczekiwania w kolejce) i była publikowana dłużej wybierz opcje z odpowiednim wyróżnieniem.

Czy w portalu obowiązują jakieś limity co do ilości publikacji?

W portalu możesz opublikować tyle ofert ile tylko chcesz, warunkiem jest tylko to, aby każda publikacja nie była kopią pozostałych. Spamu przecież nikt nie lubi - Ty także, prawda?

Czy żeby coś opublikować muszę zakładać tutaj konto?

Po pierwsze nie ma takiej potrzeby, a co więcej nie ma tutaj nawet takiej możliwości. Tworząc nasz portal staraliśmy się uprościć go do minimum dla wygody naszych użytkowników. Wszystko odbywa się więc bez potrzeby tworzenia niepotrzebnych kont.

Jak mogę zarządzać swoją publikacją?

Publikacją zarządzasz za pomocą linka przesłanego w mailu po rozpoczęciu publikacji. Wystarczy tylko odpowiednio kliknąć myszką i gotowe.

Czy mogę wypromować swoje ogłoszenie?

Oczywiście, wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas dodawania, w trakcie lub podczas przedłużania ważności danego ogłoszenia.

Czy mogę edytować opublikowaną treść?

Niestety nie ma takiej możliwości. Jeśli jednak treść w jakiś sposób nie spełnia Twoich wymogów możesz dodać bezpłatnie nową, poprawioną wersję, a starą po prostu zakończ. To najszybsze i najprostrze rozwiązanie tego problemu.

Moja publikacja zotała zablokowana, co mogę zrobić?

Portal dokonuje blokad na podstawie otrzymanych zgłoszeń od naszych użytkowników. Najczęstszym powodem zablokowania jest oczywiście naruszenie regulaminu. Jeśli jednak uważasz, że doszło do pomyłki skontaktuj się z nami celem wyjaśnienia sprawy.

Chcę zakończyć moją publikację, jak mam to zrobić?

Jeśli chcesz przed czasem zakończyć daną publikację, możesz to zrobić samodzielnie za pośrednictwem linka w mailu, którego przesłaliśmy Ci zaraz po opublikowaniu.

Jak po zakończeniu mojej publikacji skasować tutaj konto?

W portalu podczas dokonywania publikacji konta użytkowników nie są zakładane, a więc nie można skasować czegoś, czego nie ma.

Jak wyłączyć aktywną subskrypcję wiadomości z portalu?

W każdej wiadomości przesyłanej z portalu znajdziesz link z instrukcją jak tego dokonać. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

Mam problem z działaniem portalu lub mam dodatkowe pytanie

Jeśli masz jakiś problem z działaniem, masz propozycje na usprawnienie serwisu, widzisz jakieś błędy lub masz dodatkowe pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontaktu.

report

Naruszenia regulaminu

Zgłoszenie nadużycia

Jeśli Twoim zdaniem jakaś dana publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.